Furi - Segítő mesék szuperérzékenyeknek — Félénkeknek és szeretnivaló különcöknek
Szerző: Vibók Ildi

Ár: 3 246 Ft · Raktáron
Adatok
- Kiadó
- Kulcslyuk
- Megjelenés
- 2022
- Kötés
- Kemény kötésű fűzött
- Oldalszám
- 68 oldal
- ISBN
- 9786156471093
- Tömeg
- 441 g
Félénkeknek és szeretnivaló különcöknek... A Furi nevű jó barát segíti Lackó nevű barátját, hogy megküzdjön a problémáival, nehézségeivel, és segít egy kicsit nekünk is. A kötet azoknak a félénkebb gyerekekhez és felnőttekhez szól, akik „szívesen bújtatnák páncélba a lelküket, mielőtt nekivágnak a mindennapi kalandoknak.” Nehéz helyzetekben ugyanis meg kell találni a módját a problémák feloldásának, megoldásának, a kiútkeresés lehetőségének. Vibók Ildi szerző, aki 2022-ben Hubby-díjat kapott az Év Ismeretterjesztő Könyvéért (Szeretnék egy aranyhalat!), ezúttal a világhírű pszichológus, Elaine N. Aron „Szuperérzékeny gyerekek” című műve alapján írt mindezekhez segítő meséket. Az élményt Szimonidesz Hajnalka gyönyörű, szellemes illusztrációi teszik teljessé. Fogadjuk el a felénk nyújtott segítő kezet!
Leírás
- Mi történhet, ha úgy nőjük ki a legkedvesebb kék pólónkat, hogy nincs helyette másik kedvenc a szekrényben?
- Vagy ha reggelire nem a megszokott tejbegrízt kapjuk?
- És ha a Mami már megint vendégeket hív, pedig még csak egy hete, hogy a legóvárunkat szétdobálta Benőke, a szuperhangos szomszéd kisfiú?
Vannak, akik ilyen helyzetekben csak legyintenek, hogy ugyan már! De vagyunk olyanok is – nem is kevesen –, akiknek a világa ilyenkor egy pillanat alatt darabjaira hullik. Ettől azonban még nincs velünk az égvilágon semmi baj! Csak okos tervezésre van szükség, hogy jól vegyük az akadályokat.
Történetünk hőse, Lackó is naponta birkózik a nehézségekkel, de szerencsére nincs egyedül. Mellette áll jó barátja, Furi, a minden lében kanál kaméleon, aki egy kicsit szintén más, mint a többiek, de épp ettől olyan különleges. Segít Lackónak, hogy megküzdjön a problémákkal – és megsúgom: nekünk, olvasóknak is. Azoknak a gyerekeknek és felnőtteknek, akik szívesen bújtatnák páncélba a lelküket, mielőtt nekivágnak a mindennapi kalandoknak.
Vibók Ildi, aki 2022-ben Hubby-díjat kapott a diákzsűritől az Év Ismeretterjesztő Könyvéért (Szeretnék egy aranyhalat!), ezúttal a világhírű pszichológus, Elaine N. Aron „Szuperérzékeny Gyerekek” című műve alapján írt segítő meséket. Az élményt Szimonidesz Hajnalka gyönyörű, szellemes illusztrációi teszik teljessé.
Fogadjuk El a Felénk Nyújtott Segítő Kezet!
Ezeket is ajánljuk
- Az orosz energiagyógyászat nagykönyve - CD melléklettel! — Vörös Mária Nyemirovszkaja · 15 000 Ft
- Ébredés az Ötödik dimenzióban — Maureen J. St. Germain · 4 999 Ft
- Gerilla I. - Franciaország végnapjai — Laurent Obertone · 4 400 Ft
- A bükki füvesember nyomában — Szabó György Lopes-Szabó Zsuzsa · 6 990 Ft
- Az empata kézikönyve — Rev. Stephanie Red Feather, Ph.D. · 4 999 Ft
- Őseink rejtett könyve — Bíró Lajos · 6 990 Ft
- Az ember isteni dimenziója - A túlvilági Nap — Bíró Lajos · 5 990 Ft
- Szülőföldem szép határa — Sajó Sándor · 4 800 Ft
- Indigó Felnőttek - ANTIKVÁR PÉLDÁNY — Kabir Jaffe Ritama Davidson · 15 000 Ft
- Egyedien emberi — Barry M. Prizant és Tom Fields-Meyer · 4 990 Ft
- Abrakadabra — Színia Bodnár Erika · 4 990 Ft
- Földre néző szem - Égre néző lélek — Gárdonyi Géza · 2 602 Ft