A baba első könyvtára

A baba első könyvtára

Ár: 4 050 Ft · Raktáron

Adatok

Kiadó
Móra
Megjelenés
2026
Kötés
Puha kötésű ragasztott
Oldalszám
40 oldal
ISBN
9789636038403
Tömeg
241 g

A „Baba első könyvtára” egy dobozban négy kis, strapabíró könyvet kínál, amelyek már újszülött kortól lekötik a kicsik figyelmét. A kontrasztos fekete-fehér és később élénk színek segítik a látás és a fókuszálás fejlődését. Masszív kartonlapjai ellenállnak a rágcsálásnak és könnyen lapozhatók, így hosszú ideig használhatók. A könyvek fejlesztő témái – arcok, állatok, mindennapi tárgyak – a világ felfedezésére ösztönzik a babát. A lapozható, de akár önállóan felállítható könyvek egyszerre szórakoztatják és tanítják a legkisebbeket.

Leírás

Méret: 10 x 10 x 5 cm

A baba első könyvtára: négy kis könyv egy dobozban.

Mi jellemzi a baba első könyvtárát?

Kontrasztos színek: A legkisebbeknek szánt könyvek gyakran fekete-fehér képeket tartalmaznak a figyelmük lekötésére, majd később élénk színeket.
Masszív, kartonlapos kivitel: A kicsik nem tudják szétszakítani, könnyen lehet lapozgatni, rágcsálni, így tartósak.
Fejlesztő témák: Arcok, állatok, mindennapi tárgyak, a világ megismerése a cél.
Több könyv egy csomagban: A legtöbb baba első könyvtára egy dobozban négy-négy kis könyvet kínál, tematikusan (pl. Állatok, A szabadban).
Többféle használat: Lapozható a szülővel, de akár fel is állítható a kiságy mellé, hogy a baba önállóan nézegethesse.

Mikor érdemes elkezdeni?

Már újszülött kortól (akár 2 hetes kortól) lehet a kontrasztos könyveket mutatni, segítve a látás és fókuszálás fejlődését.

Ezeket is ajánljuk